Tablety Samsung

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Operační systém
Android 
Android 
Android 4.4 (KitKat) 
Android 
Android 6.0 (Marshmallow) 
Android 
Android 
Velikost paměti
32 GB
32 GB
8 GB
64 GB
32 GB
16 GB
8 GB
Typ procesoru
 
 
Čtyř-jádrový 
 
ARM Cortex A5 
 
 
Paměť RAM
3 GB
3 GB
1.5 GB
4 GB
2 GB
2 GB
1.5 GB
Úhlopříčka displeje
9.7 "
10.5 "
9.6 "
10.5 "
10.1 "
10.1 "
9.6 "
Typ displeje
Super AMOLED 
TFT 
TFT 
Super AMOLED 
IPS 
IPS 
 
Rozlišení displeje
2048 x 1536 
1920 x 1200 
1280 x 800 
2560 x 1600 
1920 x 1200 
1920 x 1200 
1280 x 800 
Hmotnost
378 g
529 g
490 g
482 g
525 g
525 g
490 g
Bluetooth
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
WiFi
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
3G
ne 
ne 
ne 
ne 
ano 
ne 
ne 
LTE
ne 
ne 
ne 
ne 
ano 
ne 
ne 
GPS
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
Slot pro paměťovou kartu
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
USB micro
ano 
ano 
ano 
ne 
ne 
ano 
ne 
Výdrž baterie
 
 
8 hod
 
 
 
 
Kapacita baterie
5870 mAh
7300 mAh
5000 mAh
7300 mAh
7300 mAh
7300 mAh
5000 mAh
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 9 hlasy, průměrně 4.1 z 5

Pořiďte si kvalitní a výkonný tablet, se kterým jako kdyby den měl o pár hodin navíc. Všechno budete mnohem lépe stíhat, protože budete mít všechno neustále po ruce. Tablet využijete během dne nespočetněkrát. Jen si to uvědomte – jedete do práce, ale je objížďka, na tabletu s GPS nastavíte cílovou stanici a můžete jet jinudy místo přes Horní Dolní. Jenomže do práce přijedete pozdě, takže musíte napsat pár emailů a rozeslat pár oznámení. Během polední pauzy si na tabletu zapnete své oblíbené písničky a v klidu se najíte s otevřenou nejnovější detektivkou na obrazovce. Při cestě domů najdete online akce, kde se hodí nakoupit a vyfotíte toho zajímavého chlapíka s kloboukem na hlavě. Doma si na tabletu pustíte svůj oblíbený pořad nebo film, zatímco vaříte. S tabletem si potom ještě zacvičíte a nastavíte si organizér na další den, abyste náhodou na něco nezapomněli. Jak vidíte, tablet je praktický a všestranný, na to, aby ale zvládnul takovou celodenní zátěž, potřebujete kvalitní kousek, který najdete například u společnosti Samsung.

Něco málo o společnosti Samsung

tablety samsungSamsung je ohromná mezinárodní společnost, která sídlí v Jižní Koreji, kde je největším konglomerátem. V překladu její název znamená „tři hvězdy“ a počítačům se věnuje už od 80. let minulého století. S tím samozřejmě souvisí také další technika, jako jsou televize, elektrické spotřebiče, tablety, telefony, apod. Samsung rozhodně není na trhu žádným zelenáčem, soustředí se na vývoj toho nejlepšího a nejkvalitnějšího zboží. To znamená, že také tablety od

Samsungu nejsou žádnou třasořitkou, ale stylovým doplňkem a zároveň výkonným asistentem, který vám ve všem poradí. Spolehněte se na vyzkoušenou technologii společnosti Samsung, která produkuje tablety za dostupné ceny s nadupanými útrobami pod krytem. Přesvědčte se na vlastní kůži, že jejich tablety vám nahradí hned několik kousků spotřební elektroniky, která u vás jen zabírá zbytečně místo.

Další informace o této společnosti můžete najít zde: https://cs.wikipedia.org/wiki/Samsung

Stylový vzhled, atraktivní design

Tablety od Samsungu poznáte na první pohled. Jsou elegantní se stylovou image a vymazleným designem, který na první pohled zaujme. Jsou lehké a tenké, velikostně si můžete vybrat hned z několika modelů. Záleží jen na vás, na co tablet budete nejvíce používat, podle čehož byste potom měli zvážit jeho proporce a schopnosti. Například pokud chcete místo fotoaparátu nyní používat tablet, vyberte si takový, který má inteligentní režimy fotoaparátu, rozšířené funkce a také zajišťuje jasnější a ostřejší snímky.

Většina tabletů od Samsung má samozřejmě přední i zadní kameru, takže není problém udělat ani kvalitní selfie fotky, ani panoramatické snímky. Při výběru tabletu na sledování filmů, seriálů a videí, volte takový, který má dostatečně velkou obrazovku a displej retina, na který se vejde více pixelů a všechno dění je tak ostřejší. Potřebujete-li být neustále online, ať už z pracovních nebo osobních důvodů, tablety Samsung nabízejí kromě klasického wi-fi připojení i 3G, kdy můžete být pořád v kontaktu. 3G umožňuje vysokorychlostní připojení na internet, takže bez dlouhého čekání můžete posílat emaily, chatovat na facebooku nebo jenom jednoduše surfovat.

Samsung tablety pro každého

Tablety od Samsungu jsou vhodné pro všechny generace. Mají jednoduché ovládání a pro své mladší uživatele mají spoustu předností. Jednou z nich je například výkonný procesor a vymakaná grafická karta, se kterou si budou moci zahrát i sebenáročnější hry kdykoliv jen budou chtít. Tablety obsahují také různé moderní aplikace, popřípadě si je lze snadno stáhnout.

Rodiče, kteří chtějí dát svému potomkovi tablet od Samsungu, si nemusí dělat starosti se zabezpečením ochrany svých dětí. Lze u nich totiž aktivovat rodičovský režim nebo programy, které jej nahrazují, a pak budete mít kroky svého dítěte po internetu pod kontrolou.

TOPlist
TOPlist