Nejlevnější tablety do 2 000 Kč

GPS navigace, telefon, notebook, fotoaparát a gameboy. Namísto všech těchto jednotlivých přístrojů si můžete ušetřit jak svou peněženku, tak místo na stole a pořídit si jednoduše nejlevnější tablet. Tablety nadupané nejnovějšími technologiemi s kvalitní výbavou a výkonem za dostupnou cenu jsou dnes k dostání skoro od každé firmy. Jistou záruku budete mít ale například od známých společností, jako je Lenovo, Acer, Samsung, Goclever, GoGen, Asus a dalších. Všechny tyto značky jsou vhodné pro každodenní používání, na uspokojení všech vašich potřeb.

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Operační systém
Android 6.0 (Marshmallow) 
Android 7.0 
 
Android 
 
Android 7.0 
Android 
Velikost paměti
16 GB
8 GB
 
8 GB
4 GB
8 GB
8 GB
Typ procesoru
MediaTek MT8127 
Mediatek 
 
 
 
Mediatek 
MediaTek MT8127 
Paměť RAM
1 GB
1 GB
 
1 GB
0.51 GB
1 GB
1 GB
Úhlopříčka displeje
7 "
8 "
 
7 "
 
8 "
7 "
Typ displeje
IPS 
IPS 
 
IPS 
 
IPS 
TFT 
Rozlišení displeje
1024 x 600 
1280 x 800 
 
1024 x 600 
 
1280 x 800 
1024 x 600 
Hmotnost
245 g
338 g
 
300 g
 
338 g
250 g
Bluetooth
ano 
ano 
ne 
ano 
ne 
ano 
ano 
WiFi
ano 
ano 
ne 
ano 
ne 
ano 
ano 
3G
ne 
ano 
ne 
ne 
ne 
ano 
ne 
LTE
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
GPS
ano 
ano 
ne 
ano 
ne 
ano 
ne 
Slot pro paměťovou kartu
ano 
ano 
ne 
ano 
ne 
ano 
ne 
USB micro
ano 
ano 
ne 
ano 
ne 
ano 
ano 
Výdrž baterie
 
 
 
10 hod
 
 
 
Kapacita baterie
3100 mAh
4000 mAh
 
3450 mAh
3000 mAh
4000 mAh
2580 mAh
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 29 hlasy, průměrně 4.5 z 5

Dnes už slovo nejlevnější neznamená „nejhorší“, i za nízké ceny se vám dostane toho, co chcete. Zábava i práce, to vše je od vás vzdáleno jen jeden dotek. Přejeďte po dotykové obrazovce nejnovějších tabletů a zjistíte, že tohle je přesto to, co jste hledali.

Tablet pro vás bude tím, čím potřebujete

Když potřebujete kamarády nebo rodinu poblíž sebe, s nejlevnějším tabletem se s nimi snadno spojíte. Je jedno, jestli vám postačí chatování či si budete chtít zavolat nebo rovnou zahájit videohovor, tablet se o to spolehlivě postará. Přenos bude čistý, bez sekání a dlouhého načítání, video bude perfektně ostré. Podobně také, když nutně musíte pracovat. Tablet je malý a kompaktní, vzít ho s sebou můžete kamkoliv, aniž by vám zabíral místo. Snadno se s ním manipuluje a navíc má velmi dlouhou výdrž.

Vydrží s vámi vzhůru klidně celou noc, než svou práci dokončíte. Mnohem lépe se vám určitě bude pracovat na tabletu, ke kterému je také klávesnice, nebo který si můžete propojit s televizí. Všechno pak bude snadnější a přehlednější. Kromě toho si můžete do nejlevnějšího tabletu stáhnout užitečné aplikace, které vám ve vašem úsilí pomohou. Dobrý je také mít tablet s GPS navigací, která se postará o to, abyste se už nikdy a nikde neztratili.

Na všechny vaše činnosti

Tablet v sobě pojí mnoho užitečných přístrojů. Například díky němu už nebudete potřebovat notebook, protože všechny důležité soubory a texty si prohlédnete na menším a praktičtějším tabletu. Zahrát si můžete také hry a to i ty, které mají náročnější grafiku, protože grafická karta zvládne všechno. Díky tabletu už s sebou na dovolenou nebudete muset vozit ani fotoaparát. Nejlevnější tablety mají také výkonný foťák a to jak s přední kamerou na pořádná selfie, tak klasickou zadní kameru, se kterou si uděláte spoustu hezkých fotek. Přehrávání filmů a videí v nejvyšší kvalitě je naprostou samozřejmostí.

Barvy budou mnohem bohatší a zvuk sytý a čistý, což oceníte také u poslouchání svých oblíbených písniček. Zapomenout můžete také na nošení těžkých knih z knihovny, protože s kompaktním nejlevnějším tabletem si je jednoduše online stáhnete a rovnou můžete začít číst. Nejlevnější tablety jsou pro vhodné pro všechny vaše činnosti a záležitosti, tak se jim svěřte a užijte si jízdu na vlně zábavy.

TOPlist
TOPlist