Tablety 10 palců

Užijte si kvalitní film, skvělou hudbu a ostré barevné obrázky nebo fotografie na velké obrazovce bez nutnosti nosit po kapsách televizi nebo notebook. Bohatě vám totiž postačí tablet s úhlopříčkou 10“, na které všechno hned a jasně uvidíte. Rozlišení tabletu s 10 palci je dostačující pro všechny důležité aktivity, poradí si i s hrami. Takové tablety jsou velmi výkonné a i přes svou velikost jsou elegantní a navíc se vám snadno vejdou do kabelky nebo tašky.

Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 20 hlasy, průměrně 4.8 z 5

Když jste na dlouhé cestě, potřebujete se zabavit, pracovat nebo ukrátit dlouhou chvíli, tak tablet s 10 palci je dostatečně vybavený na to, aby se o vás postaral. Zvládne se rychle připojit na internet a s profesionální přesností sjíždí wi-fi vlny, další propojení můžete vyzkoušet například přes bluetooth. Ovládání tabletů s 10 palcovou obrazovkou je lehké, všechno s nimi budete mít ve vzdálenosti pár doteků.

Jenom to nejlepší

Lenovo, Sencor, Prestigio, Asus, Acer, Goclever,… To všechno jsou společnosti věhlasných jmen, které všechny mají na svých skladech tablety velikosti 10 palců. Určitě se tedy nemusíte obávat, že byste si domů pořizovali nekvalitní kousek. S takovým tabletem se vám budou mnohem snadněji číst knížky a texty, vaše selfie a fotografie budou vypadat mnohem lépe a budou ostřejší a filmy budou čitelnější do všech úhlů.

Jednoduše s tabletem 10 palců v kapse nemáte co ztratit, ba naopak mnoho získáte. K tomu jsou tyto výrobky velmi výkonné a mají dlouhou výdrž, nemusíte je tedy příliš často nabíjet, i když na nich budete celý den pracovat nebo hrát hry. Tablety s desetipalcovou obrazovkou jsou pro náročnější tabletové uživatele, kteří od svých přístrojů očekávají jenom to nejlepší. A přesně toho se vám také dostane. Při výběru rozhodně zohledněte ale také další parametry, jako je například výkonnost procesoru a operační systém.

TOPlist
TOPlist