Levné tablety do 4 000 Kč

Když chcete být ve spojení s celým světem, kdykoliv a kdekoliv se vám zachce. Když se chcete odreagovat nebo se zabavit a zahrát si nějakou náročnou hru. Když si potřebujete hlídat emaily a facebook kvůli kamarádům a škole. Když potřebujete pracovat, ale nikde není počítač. Když chcete zábavu na cesty, abyste se mohli dívat na svůj oblíbený film, pořad a videa nebo si číst knihy či prohlížet obrázky. Na tohle všechno vám postačí levný tablet, který pořídíte v dnešní době opravdu za pár kaček.

Operační systém
Android 7.0 
Android 6.0 
Android 
Android 
Android 4.4 (KitKat) 
 
 
Velikost paměti
16 GB
16 GB
16 GB
16 GB
8 GB
 
 
Typ procesoru
 
Qualcom Snapdragon 210 
 
 
Čtyř-jádrový 
 
 
Paměť RAM
2 GB
1 GB
1 GB
2 GB
1.5 GB
 
 
Úhlopříčka displeje
9.6 "
10.1 "
7 "
10.1 "
9.6 "
 
 
Typ displeje
IPS 
IPS 
IPS 
IPS 
TFT 
 
 
Rozlišení displeje
1280 x 800 
1280 x 800 
1024 x 600 
1280 x 800 
1280 x 800 
 
 
Hmotnost
460 g
525 g
250 g
820 g
490 g
 
 
Bluetooth
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ne 
ne 
WiFi
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ne 
ne 
3G
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
LTE
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
GPS
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ne 
ne 
Slot pro paměťovou kartu
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ne 
ne 
USB micro
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ne 
ne 
Výdrž baterie
 
12 hod
 
 
8 hod
 
 
Kapacita baterie
4800 mAh
7000 mAh
3100 mAh
7000 mAh
5000 mAh
 
 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 10 hlasy, průměrně 4 z 5

Tablety nejsou drahé a přitom mají tolik výhod, že nebudete vědět, co s novou „hračkou“ dělat jako první. Jejich nespornou výhodou je, že jsou menšího rozměru a nezabírají tak zbytečně místo ve vašem zavazadle, na druhou stranu ale mají dlouhou výdrž baterie, takže není potřeba je příliš často nabíjet. Levné tablety jsou výhrou na všech frontách, podívejte, co všechno lze s levným tabletem získat.

Asistent pan levný tablet

Nejnovější informace. Levné tablety samozřejmě obsahují připojení na wi-fi, lepší modely pak nabízejí mobilní síť třetí generace, zkráceně tedy 3G, se kterou můžete na rychlý internet kdykoliv. Vždycky tak budete mít nejnovější zprávy na dosah ruky, s tabletem se můžete poradit nebo vyhledat patřičnou odpověď. Dále budete mít své koníčky pořád při sobě. Je jedno, jestli je vaší zálibou přidávat příspěvky na blog nebo chatovat s kamarády, s levným tabletem to můžete dělat bez omezení.

Můžete hrát také kvalitní hry, protože i levné tablety obsahují grafické karty, které zvládnou náročnou grafiku, nebo si lze třeba číst knížky, kdy některé společnosti, co prodávají tablety, mají i svá internetová knihkupectví. S tabletem budete pořád v obraze, pořád v online, pořád v kontaktu s každým, s kým chcete. Získáte také společníka na dlouhé cesty, na tablet si můžete stahovat i nejrůznější aplikace podle svého gusta.

Pro děti, dospělé i staré

Samozřejmě jsou vhodné také pro děti, kterým zaručují bezpečné toulky internetovým světem a přitom zábavu po vzoru vrstevníků. Dětské levné tablety lze zabezpečit rodičovským módem, takže budete mít neustále přehled, kde se vaše ratolest pohybuje. Navíc můžete některé stránky, které jsou nevhodné nebo mají závadný obsah, úplně zakázat v tabletu svého potomka. Tablety jsou jednoduché na ovládání, zvládne to jak dítě, tak například lidé ze starší generace.

V čem že je výhoda levného tabletu?

  • Šetří vaši kapsu,
  • můžete na nich spouštět většinu aplikací jako na drahém tabletu,
  • nebude vám vadit, pokud ho omylem rozbijete.

Buďte v kontaktu se svou rodinou. K tabletům lze samozřejmě pořídit také klávesnici, na které se vám bude lépe pracovat, jestliže máte v plánu jej využívat na psaní poznámek během schůzí či třeba přednášek. Některé levné tablety mají navíc i HDMI konektor, se kterým lze připojit tablet k DVD přehrávači a televizi, když vám tedy odejde televize, snadno si všechno pustíte na dostatečně velkém tabletu. Jsou dobrou náhražkou také za fotoaparáty, které už s sebou zbytečně nemusíte nosit, jestliže jste majitelem levného tabletu.

TOPlist
TOPlist