Tablety Lenovo

Vždycky když jdeme z domova, těsně před zavřením dveří se ujistíme, že máme peněženku, klíče a mobil. Když ale jedeme někam dál a potřebujeme toho s sebou více, přibývá k tomu hlídat fotoaparát, GPS navigaci, organizér a notebook. To všechno ale zabírá zbytečně moc místa, navíc ke všemu zvlášť musíte vozit i nabíječku a obal. Zjednodušte si to a pořiďte si tablet od společnosti Lenovo, který umí všechno, co výše zmíněné přístroje dohromady.

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Operační systém
Android 9.0 (Pie) 
Android 8.0 (Oreo) 
Windows 10 Pro 
 
Android 8.0 (Oreo) 
Android 
 
Velikost paměti
64 GB
64 GB
64 GB
 
16 GB
16 GB
 
Typ procesoru
Qualcomm Snapdragon 439 
Qualcomm Snapdragon 450 
Intel Atom 
 
Qualcomm Snapdragon 210 
 
 
Paměť RAM
4 GB
4 GB
4 GB
 
2 GB
2 GB
 
Úhlopříčka displeje
10.1 "
10.1 "
10.1 "
 
10.1 "
10.1 "
 
Typ displeje
IPS 
IPS 
IPS 
 
IPS 
IPS 
 
Rozlišení displeje
1920 x 1200 
1920 x 1200 
1920 x 1200 
 
1280 x 800 
1280 x 800 
 
Hmotnost
570 g
440 g
690 g
 
530 g
655 g
 
Bluetooth
ano 
ano 
ano 
ne 
ano 
ano 
ne 
WiFi
ano 
ano 
ano 
ne 
ano 
ano 
ne 
3G
ne 
ano 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
LTE
ne 
ano 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
GPS
ano 
ano 
ano 
ne 
ano 
ano 
ne 
Slot pro paměťovou kartu
ano 
ano 
ano 
ne 
ano 
ano 
ne 
USB micro
ne 
ne 
ano 
ne 
ano 
ano 
ne 
Výdrž baterie
10 hod
15 hod
 
 
7 hod
 
 
Kapacita baterie
7000 mAh
7000 mAh
8500 mAh
 
4850 mAh
8400 mAh
 
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 30 hlasy, průměrně 4.4 z 5

Je praktický nejen svou využitelností, ale také velikostí, která je tak akorát, aby se na ní dalo dívat na film, ale ne příliš, aby to vypadalo, že s sebou nosíte televizní obrazovku. Kromě toho jsou tablety od Lenovo velmi lehké a snadno se používají. Nespornou výhodou je také velká výdrž baterie, která na jedno nabití vydrží i přes 12 hodin. Snadno tedy s tabletem od Lenovo můžete pracovat celý den, aniž byste museli hledat zásuvku.

Něco o společnosti Lenovo

tablety lenovoLenovo je velká celosvětově působící firma, která sídlí v Pekingu, ale její hlavní pobočky najdete také v USA a Singapuru. Její název v překladu znamená „Nová legenda“ a založena byla už v roce 1984, tehdy ještě pod názvem Legend. Tato mezinárodní firma se soustředí na výrobu počítačů a další drobné elektroniky, jako jsou televize, monitory, chytré telefony, tablety a další. Jak vidíte, nejedná se o žádnou malou firmu, až si budete od nich kupovat tablet, máte tedy jistotu kvality a výkonu.

Snahou společnosti Lenovo je přinášet nejnovější technologie a užitečné funkce až k vám domů a to za dostupnou cenu. Neváhejte a využijte tedy jejich nabídky, tablety Lenovo jsou stylovými společníky pro všechny vaše volné chvíle, dobře ale poslouží i během pracovního nasazení. Tomu odpovídá i motto společnosti:

For those who do.

Schopnosti tabletů Lenovo

Jak již bylo řečeno, tablety Lenovo jsou elegantní s podmanivým designem. Za hezkou tvářičkou se ale schovává dříč, který je schopen uspokojit jak váš pracovní hlad, tak nudné nedělení odpoledne. S tabletem od Lenovo lze procházet nejrůznější dokumenty a pracovní texty, důležitá je také kontrola emailu a Skype. S rychlým internetem jde taková práce snadněji, proto při výběru tabletu zauvažujte, jestli chcete klasické připojení přes wi-fi síť, nebo vyzkoušíte mobilní síť třetí generace (3G), která pro sjíždění internetu nepotřebuje wi-fi. Její pokrytí je ale trochu jiné a převažuje ve městech, nezapomeňte to tedy zohlednit.

Tablety mají také foťák, se kterým můžete dělat jak klasické fotky, tak selfie obrázky, s čímž vám pomůže přední a zadní kamera. Rovněž mají čtečku, takže si svou oblíbenou knihu můžete pročítat kdykoliv jen chcete. Grafická karta a výkonnost procesoru tabletů od Lenovo je překvapivá, zvládá i náročné hry, které se načítají do nejmenších detailů a to bez čekání a sekání.

Buďte fotografem, profesionálním hráčem, blogerem, literátem, jednoduše čímkoliv chcete a to jen díky této super technologii!

Tablety dva v jednom od Lenovo

Lenovo chce pro vás opravdu to nejlepší, a tak vytvořila tablety dva v jednom, které se dají používat samostatně jako tablety, ale také jako notebook. Jsou ale mnohem praktičtější a pro jejich velikost se s nimi lépe pracuje. Vzít si je s sebou můžete kamkoliv, lehce se vám vejdou do tašky. Tablety od Lenovo dva v jednom slouží jako obrazovka „notebooku“, od kterého se dají snadno oddělat a fungovat samostatně.

To je výhoda především tehdy, když se vám nechce vozit s sebou jak tablet, tak notebook. Pokud takto ale chcete nahradit jen dotykovou klávesnici, zkuste raději tablet s klávesnicí, který vás vyjde levněji. Tablety dva v jednom jsou také vybaveny kvalitním rozlišením, které oceníte při koukání na film, bohatý zvuk potom při poslechu hudby.

TOPlist
TOPlist