Tablet s klávesnicí

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Operační systém
 
Windows 10 
 
Android 
 
 
Windows 10 
Velikost paměti
 
64 GB
 
16 GB
 
 
32 GB
Typ procesoru
 
Intel Atom 
 
Mediatek 
 
 
Intel Atom 
Paměť RAM
 
4 GB
 
1 GB
 
 
2 GB
Úhlopříčka displeje
 
10.1 "
 
10.1 "
 
 
10.1 "
Typ displeje
 
IPS 
 
TFT 
 
 
IPS 
Rozlišení displeje
 
1920 x 1200 
 
1280 x 800 
 
 
1280 x 800 
Hmotnost
 
 
 
415 g
 
 
465 g
Bluetooth
ne 
ano 
ne 
ano 
ne 
ne 
ano 
WiFi
ne 
ano 
ne 
ano 
ne 
ne 
ano 
3G
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ano 
LTE
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ano 
GPS
ne 
ne 
ne 
ano 
ne 
ne 
ano 
Slot pro paměťovou kartu
ne 
ano 
ne 
ano 
ne 
ne 
ano 
USB micro
ne 
ano 
ne 
ano 
ne 
ne 
ne 
Výdrž baterie
 
8 hod
 
 
 
 
 
Kapacita baterie
 
7920 mAh
 
4000 mAh
 
 
5830 mAh
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 19 hlasy, průměrně 4.2 z 5

Připadá vám váš notebook na každodenní nošení do školy nebo do práce moc těžký? Tak ho nahraďte lehkým a kompaktním tabletem, který snadno přenesete, kam chcete. Pohodlně se vejde do jakékoliv tašky, nezabírá moc místa a přitom je dostatečně výkonný, aby vykonal práci za váš těžkopádný počítač. A pokud je vaším argumentem pro tento případ to, že nutně potřebujete pro rychlé psaní poznámek a textu klávesnici, protože dotyková klávesnice na notebooku je nepraktická, jednoduchým řešením je zakoupit si tablet s klávesnicí.

Samozřejmě v případě, že tablet už máte, tak se zkuste na internetu podívat, zdali se nedá klávesnice k vašemu modelu pořídit zvlášť. Jinak tablety s klávesnicí jsou více než dostupné a jejich ovládání je snadné. Klávesnici lze od tabletu kdykoliv odpojit a nechat doma. Na druhou stranu jsou ale tablety s klávesnicí mnohem lepší pro používání ve stísněných podmínkách, jako je například v autobuse nebo ve vlaku. Snadno tak budete moci pracovat kdykoliv a kdekoliv.

Pište, dívejte se, vytvářejte

Tablety s klávesnicí najdete u společností jako je Acer, Asus, Lenovo a další. Znamená to tedy kvalitní provedení a stylový design, se kterým se vám bude dobře pracovat. Klávesnice u tabletů mohou být ve verzi s číselným sloupcem po straně nebo menší bez něho, záleží jen na vás, co vám více vyhovuje. S klávesnicí se s tabletem mnohem lépe pracuje a především také komunikuje.

Pište si se svými známými, kamarády nebo rodinou, chatujte, vytvářejte vlastní texty nebo si pište na hodinách třeba poznámky, nyní vám to půjde rychleji. Potom klávesnici jednoduše odpojte a vyfoťte si, co potřebujete, zahrajte si hru nebo se podívejte třeba na nějaký film či si pusťte hudbu bez toho, aby vás připojená klávesnice nějak omezovala. Tablety s klávesnicí jsou prostě skvělým partnerem na dlouhé cesty a také asistentem pro práci všeho druhu.

TOPlist
TOPlist