Tablet s Windows

Dají se na něm hrát hry, koukat na videa a filmy, prohlížet fotky, číst kniha, surfovat po internetu, psát dokumenty a stahovat různé užitečné aplikace. Ne, nejde tu o notebook, ale mnohem menší a velikostně přijatelnější tablet, který se vám pohodlně vejde do každé kabelky nebo tašky a přitom toho zvládne stejně, ne-li víc, jak jeho velký bráška. Tablety jsou dobré na cesty, když s sebou nechcete brát těžký notebook, nebo když chcete hrát kvalitní hry i bez myši či ovladače.

Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 10 hlasy, průměrně 4.4 z 5

Výhodou u takových tabletů je potom operační systém Windows, na který budete jistě zvyklí z počítače. Je to lepší, než Android, který je sice také kvalitní, ale pro někoho může být za trest přeučovat se na jeho ovládání. Tablety s Windows zvládne hravě obsluhovat dítě i dospělý, všechno je dosažitelné jenom dotknutím prstu. Tak i také ďobněte do tabletu s Windowsem a poznejte kvalitu.

Tablet dva v jednom s Windowsem

Tablety s operačním systémem Windows najdete například u společností, jako je Lenovo, Acer, HP, VisionBook či Samsung. To znamená, že když si ho koupíte, budete mít jistotu kvalitního a výkonného produktu, který bude perfektně fungovat. Takové tablety mají velkou výdrž, na jedno nabití jsou schopné vydržet celý den pracovat, snadno tedy budou stíhat vaše tempo a pracovní nasazení. A pokud jste zvyklý dělat převážně na notebooku, ale někdy využíváte také tablet, není nic těžkého dnes pořídit tablet dva v jednom, který je hybridním „tvorem“ – tedy něco mezi tabletem a notebookem.

Výhody tabletu s operačním systémem Windows:

  • kompatibilita se stolním počítačem,
  • možnost připojení klávesnice a proměna na plnohodnotný počítač,
  • skladnější, než notebook.

V obojím tedy budete mít Windows v takové formě, na jakou jste zvyklý, převážná většina modelů bude mít zřejmě Windows 10, který je rychlý a spolehlivý. Tablety s Windows zvládnou všechny vaše oblíbené aplikace a příliš velkou výzvou pro ně nebudou ani moderní náročné hry. Udělejte zátěžovou zkoušku a pořiďte si na své hraní i práci tablet s operačním systémem Windows.

TOPlist
TOPlist