Tablety Asus

Stylový tablet s výkonným procesorem, širokým displejem, spoustou aplikací, jednoduchým ovládáním a to vše za dostupnou cenu? Vítejte ve světě tabletů společnosti Asus, které si troufají i na tu nejtěžší práci, kterou jim můžete zadat. Jsou vytrvalé, odolné, praktické a doopravdy funkční, vyzkoušet si je můžete snadno na vlastní kůži, protože tablety od Asusu jsou na trhu za ceny, které potěší nejen vaši peněženku.

Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 31 hlasy, průměrně 4.6 z 5

Skvěle vám takový tablet nahradí diář a odteď bude za vás nosit všechny kontakty ve své paměti. Můžete ho používat nejen jako tablet, ale také jako GPS navigaci, notebook, mobilní telefon, gameboy, fotoaparát, čtečku knih a spoustu dalšího, protože tablety Asus jsou vybaveny do všech těchto terénů a jsou nadupané až na střechu. Dejte jim zátěžovou zkouškou a uvidíte, jak dobře si povedou – jedno je ale jisté, v žádném případě vás nezklamou.

tablety asusTablet pro váš život

Tablety Asus budou „hubu a krok“, jak se říká a nikdy vás nenechají ve štychu. Na jedno nabití zvládnou fungovat třeba i 10 hodin a to na plné obrátky. Když někde chytnou wi-fi, tak se chytí a nepustí, s čímž se ale nemusíte zabývat, pokud máte tablet s aplikací 3G, který se připojí k internetu odkudkoliv a kdekoliv, kde je zrovna pokrytí signálem dostačující. Svou práci tedy nemusíte pozastavovat ani při cestě autobusem, vlakem nebo jiným prostředkem, popřípadě pokud jste v nehostinném prostředí či na dovolené.

Tablet od Asus se připojí k internetu a s pomocí klávesnice, kterou si můžete k některým modelům připojit, můžete pracovat, až se z vás bude kouřit. Samozřejmostí jsou kontakty na důležité lidi, rychlá kontrola emailů, fungování chatu, Skype, Twitteru a dalších. S kvalitním fotoaparátem se můžete přední nebo zadní kamerou vyfotografovat a postěžovat si, jak jste zavaleni prací na některé sociální síti, nebo se naopak pochlubit, jakou dovolenou si to užíváte. Zvolte si tablety Asus, které dají vašemu životu nový rozměr, barvu a především styl.

TOPlist
TOPlist