Tablety pro děti

Pokud chcete potěšit své moderní ratolesti, ukažte jim tablet pro děti, který je zabaví, ale zároveň zabezpečí jejich toulky elektronickým světem. V dnešní společnosti je těžké být rodičem – je na ně kladen tlak, protože kamarádi a děti známých dávno mají svoje tablety a počítače a vaše děti jsou jakoby odstrčené. Dopřejte jim pocit, že patří mezi své vrstevníky a dejte jim tablet pro děti, na kterém si ohlídáte všechny jejich kroky.

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Operační systém
Android 7.0 
Android 9.0 (Pie) 
 
Android 6.0 (Marshmallow) 
Android 8.0 (Oreo) 
 
Android 
Velikost paměti
16 GB
32 GB
 
16 GB
8 GB
 
16 GB
Typ procesoru
 
 
 
MediaTek MT8127 
MediaTek MT8321 
 
Mediatek 
Paměť RAM
2 GB
2 GB
 
1 GB
1 GB
 
1 GB
Úhlopříčka displeje
9.6 "
8 "
 
7 "
7 "
 
8 "
Typ displeje
IPS 
TFT 
 
IPS 
TFT 
 
IPS 
Rozlišení displeje
1280 x 800 
1280 x 800 
 
1024 x 600 
1024 x 600 
 
1280 x 800 
Hmotnost
460 g
345 g
 
245 g
245 g
 
320 g
Bluetooth
ano 
ano 
ne 
ano 
ano 
ne 
ano 
WiFi
ano 
ano 
ne 
ano 
ano 
ne 
ano 
3G
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
LTE
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
GPS
ano 
ano 
ne 
ano 
ne 
ne 
ano 
Slot pro paměťovou kartu
ano 
ano 
ne 
ano 
ano 
ne 
ano 
USB micro
ano 
ano 
ne 
ano 
ano 
ne 
ano 
Výdrž baterie
 
 
 
 
 
 
10 hod
Kapacita baterie
4800 mAh
5100 mAh
 
3100 mAh
2580 mAh
 
4850 mAh
Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 33 hlasy, průměrně 4.3 z 5

Tablety pro děti jsou uzpůsobené především pro hraní jednoduchých her a spouštění aplikací, které dětem naprosto vystačí pro jejich spokojenou existenci. Pro větší ratolesti jsou samozřejmostí takové věci, jako je přední kamera pro dělání selfie, kvalitní reproduktory pro pouštění hudby, rychlý přístup na internet, který ale můžete zabezpečit dětskýma rodičovským módem, nebo mohou mít i takové vlastnosti, jako je připojení mikrofonu na karaoke. Dětské tablety jsou pro děti naprosto bezpečné, díky čemuž mohou být v klidu i jejich rodiče.

Tablety mohou i vzdělávat

Dětské tablety jsou zabezpečené nejen po stránce vnitřní, ale také vnější. Jejich tělo je odolnější a většinou i zasazené do silikonového pouzdra, které zmírní například následky pádu. Ovládání těchto přístrojů je velmi jednoduché a děti si s ním hravě poradí, stejně jako se všemi schopnostmi a vymoženostmi, které tablety pro děti nabízí. Díky velké paměti se do nich vejde spousta her a také filmů či knížek na čtení. To ocení rodiče především při delší cestě autem, kdy děti potřebují nejvíce zabavit. Některé dětské tablety navíc nabízejí dvojjazyčný mód, což znamená, že se vaše děti budou nejen bavit, ale také vzdělávat. Mohou tedy posloužit jako skvělá učební pomůcka nejen pro slovíčka z angličtiny, ale také pro logické a konstrukční myšlení. Hry, které takto nenápadně pomáhají dětem získávat zkušenosti a vzdělávají je, bývají v některých dětských tabletech už nainstalovány.

TOPlist
TOPlist